آخرين مطالب
لینک دوستان

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان دمنوش لاغری نیوشا و آدرس farshadmlm.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

پيوندهای روزانه

 گفتگوی بسیار بسیار شنیدنی و آموزنده با فیلسوف و سخنران بزرگ دنیا

گزیده ای از 4 بخش گفتگوی ارزنده با بزرگترین سخنران و پدر بزرگ نتورک دنیا رو اینجا آوردم تا مشتاق بشید و کل گفتگو را در قسمت ادامه مطلب مطالعه نمایید.خواندن این مطلب رو به هیچ عنوان از دست ندید.

بخش اول:

لیتمن: همه شنونده های برنامه و خودم، خیلی هیجان زده هستیم از اینکه امشب میهمان برنامه ما هستی و می خواهی اسرارت درباره موفقیت و اصول رسیدن به آن را با ما در میان بگذاری. می خواهم با تعریف این کلمه شروع کنیم. موفقیت چیست؟ موفقیت برای جیم ران چه معنایی دارد؟

ران: بهترین تعریف موفقیت از دیدگاه من این است که یک زندگی خوب داشته باشی. بخشی از آن درآمد است. بخشی استقلال مالی است. بخشی رسیدن به هدف هایی است که در زندگی داری، رویاهایی که محقق می کنی، خانواده، فرزندان، نوه ها و ثمربخش بودن است. این خود دامنه وسیعی را در بر می گیرد.

کلمه موفقیت، همه اینها را شامل می شود. فقط شغلت، درآمدت و ثروتت نیست. فقط حقوق و حساب بانکی ات نیست. بلکه همه چیز است: از همه دستاوردهایت در طولزندگی تا حداکثر تلاشت برای طرح ریزی راهی که همه اینها برایت یک زندگی خوب ایجاد کند..........متن کامل گفتگو را در ادامه مطلب مطالعه فرمایید.

بخش دوم:

برای شروع کردن، چیز زیادی لازم نیست. کافی است شروع کنی و بعد فهرست دلایلت ادامه پیدا می کند و بیشتر می شود. بعد اگر به اندازه کافی از این دلایل داشته باشی، دیگر به من نمی گویی که: "صبح ها زود بیدار نمی شوی"، "شب ها تا دیر وقت بیدار نمی مانی"، "کتاب نمی خوانی"، "به نوارهای آموزشی گوش نمی دهی"، "معامله نمی کنی"، "یادداشت های روزانه ات را نمی نویسی"، "روی تقویت زبانت کار نمی کنی" و "روی مهارت هایت کار نمی کنی".

با اطمینان به تو می گویم که همه چیز در آن است: در "رویاها"، "تصویرهای ذهنی"، "هدف گذاری"، "شروع کردن با چیزهای ساده".

لیتمن: وقتی که درباره دلیل ها صحبت می کنی، آیا خیلی از دلیل هایِ قویِ تو از دردهای زندگی ات آمده اند؟

ران: حتماً........متن کامل گفتگو را در ادامه مطلب بخوانید.

بخش سوم:

ران: درست است. آنچه به دست می آوریم قطعاً ارزشمند است. اما بزرگترین ارزش، چیزی که به دست می آوریم نیست، بلکه بزرگترین چیزی است که می شویم.

راهنمای من، راه جالبی برای آموختن آن داشت. وقتی که 25 ساله بودم به من گفت «آقای ران، پیشنهاد می کنم که بنشینید و برای خودتان هدف بگذارید که میلیونر بشوید». از این حرف گیج شدم. می دانی که این کلمه، طنین بسیار زیبایی دارد: «میلیونر».

بعد آقای شواف گفت «به این دلیل که ... »

من با خودم فکر کردم «ای وای، دیگر لازم نیست دلیلش را هم به من یاد بدهد. مگر داشتن یک میلیون دلار عالی نیست؟» شواف گفت: «نه. در این صورت هیچ وقت به این هدف نخواهی رسید. به این خاطر هدف میلیونر شدن را برای خودت تعیین کن که در راه رسیدن به این هدف، شخص ارزشمندتری خواهی شد.

«به خاطر قابلیت هایی که باید یاد بگیری و شخصیتی که پیدا خواهی کرد این کار را بکن. به خاطر دانشی که در این راه، درباره بازار کسب می کنی این کار را بکن. به خاطر چیزهایی که درباره مدیریت زمان و کار کردن با افراد یاد خواهی گرفت.

به خاطر توانایی کشف نحوه کنترل نفست این کار را بکن. به خاطر آنچه باید درباره خیرخواهی یاد بگیری، مهربان بودن در عین قوی بودن. به خاطر آنچه باید درباره جامعه، کسب و کار، دولت و مالیات یاد بگیری و اینکه انسان فاضلی بشوی تا به مرتبه میلیونری برسی.

همه آنچه یاد گرفته ای و همه آن کسی که شده ای تا به مرتبه میلیونری برسی. این چیزی است که ارزش دارد. نه یک میلیون دلاری که به دست می آوری».

گفت: «اگر اینطور انجامش بدهی، وقتی که میلیونر شوی می توانی تمام پول ات را ببخشی. چون این نیست که واقعاً اهمیت دارد. چیزی که اهمیت دارد، کسی است که شده ای».

این یکی از بهترین جهان بینی هایی بود که در تمام عمرم شنیده ام. هیچ وقت تا پیش از آن، کسی آن را به این صورت با من در میان نگذاشته بود........متن کامل را در ادامه مطلب بخوانید.

بخش چهارم:

لیتمن: تو درباره خودآموزی می گویی. می گویی که چطور این کار، بذر ثروت است. آیا غیر از کتاب های خودت، کتابی هست که به ما توصیه کنی؟

ران: بله، حتماً. اوایل که شروع به یادگیری کردم، آقای شواف «بیندیشید و ثروتمند شوید» را توصیه کرد.

لیتمن: تأثیرگذارترین چیزی که از «بیندیشید و ثروتمند شوید» نصیبت شد چه بود؟

ران: "اشتیاق"، "اراده"، "نقشه های از پیش تنظیم شده"، "هرگز جا نزدن"، "استقامت". این کتاب گنجی از اطلاعات را در خود دارد.

لیتمن: چیز دیگری به ذهنت می رسد؟

ران: «ثروتمندترین مرد بابل» به من کمک کرد قبل از اینکه به 32 سالگی برسم، میلیونر شوم. کتاب ساده ای است و عمل به آن راحت است.

لیتمن: جیم، وقت برنامه امشب مان تمام شد، حضور تو همچون یک معدن طلا بود و واقعاً باعث افتخار ما است. از تو ممنونم.

اگر شما جزء معدود افرادی هستید که این مصاحبه را از آغاز تا انتها مطالعه میکنید به شما تبریک می گویم. زیرا درصد کمی از افراد هستند که برای آموزش دیدن و رسیدن به موفقیت، استمرار لازم را از خود نشان می دهند.

با تشکر از واحد تحقیق و توسعه شرکت بازاریابی شبکه ای نیوشا نیک.http://news.newshanik.ir/ViewArticleByCategory.aspx?cid=7


ادامه مطلب
[ 27 / 2 / 1392برچسب:, ] [ ] [ .:*:. فرشاد مرادی .:*:. ]

                                          گفتگو با زوج موفق نیوشا نیک

مارک یارنل - یکی از موفق ترین نتورکرها و همچنین نویسنده کتاب های معروفی چون "تنها راز موفقیت دوام آوردن"، "بهترین سال شما در بازاریابی شبکه ای" و ... - پیشنهاد می کند وقتی کار بازاریابی شبکه ای را شروع می کنید، به جای اینکه درباره آن با همسر خود صحبت کنید، سعی کنید همانگونه که فرصت بی نظیر این تجارت به شما معرفی شد، به وی نیز همانگونه معرفی شود. این کار باعث می شود دقیقاً منظور شما را درک کند و احتمال اینکه با شما همراه شود به مراتب افزایش می یابد.

آمار نشان می دهد درصد موفقیت زوج ها در بازاریابی شبکه ای بسیار بیشتر از سایرین است. همسر شما، صادقانه به موفقیت شما اهمیت می دهد و وقتی دلسرد می شوید، از شما حمایت خواهد کرد. علاوه بر آن، کار کردن زوجین با همديگر، به آن ها اين امکان را می دهد که ويژگی های شخصيتی همديگر را تکمیل کنند و نقائص هم را بپوشانند.

نکته قابل توجه اين است که شناخت خصوصيات و ويژگی های زوج های همکار از یکديگر، در زندگی شخصی آنها نیز تأثیرگذار خواهد بود و به موفقیت آنها در زندگی خانوادگی کمک بسیار زیادی می کند.

 نمونه بارز این موضوع، آقای میثم صمدی نجات و همسر ایشان خانم مریم فرح زاد هستند: زوج موفق نیوشانیک. می خواهیم شرح موفقیت این زوج را از زبان ایشان بشنویم:

                                                   

 

1. پیشنهاد اولیه کار در شرکت بازاریابی شبکه ای از طرف چه کسی بود؟ شما مخالفتی داشتید یا خیر؟ چرا؟

میثم: با عرض سلام خدمت شما و همه نیوشایی های عزیز. من، میثم صمدی، سی ساله و نظامی هستم. البته یک شرکت ساختمانی هم دارم، که کارهای کناف را ارائه می دهیم.

نتورک نیوشا از طرف دوست و آپلاینم، امید هونجانی، به من پیشنهاد شد. زمانی که مرا دعوت کرد، تصور کردم که می خواهد من را در یک شرکت مواد غذایی که به تازگی راه انداخته اند استخدام کند. برای همین رأس ساعت سر جلسه حاضر شدم. ولی بعد از اتمام پرزنت، گفتم که باید کار را بررسی کنم. علاوه بر مشاهده سایت شرکت و اصناف، حضوراً به وزارت صنعت، معدن و تجارت، واحد اصناف اصفهان رفتم که مطالب ارائه شده در سایت اصناف را تأیید کردند. در نهایت خودم ثبت نام و خرید را در منزل انجام دادم و به جلسات آموزشی رفتم. بعد از آموزش اولیه، همسرم را به عنوان اولین نفر پرزنت کردم.

مریم: من هم به شما و همه بچه های نیوشا سلام عرض می کنم. مریم فرح زاد هستم و به کار تدریس مشغولم. زمانی که میثم کار را برای من توضیح داد، چندان متوجه ماجرا نشدم. در یک جلسه fun و پس از آشنایی با بچه ها و توضیحات تکمیلی آپلاین های عزیز، کار را درک کردم و کار برایم جذاب و دوست داشتنی شد.... متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
[ 20 / 2 / 1392برچسب:, ] [ ] [ .:*:. فرشاد مرادی .:*:. ]

                    7 اشتباه که زندگی ما را به جهنم تبدیل می کند!

 
 
 
آیا به نظر خودتان لیاقت و شایستگی بهره مندی از چیزهای بهتری را داشته اید، اما اینطور نشده است؟
                                            باید بدانید که شما تنها نیستید. 
 

بسیاری از افراد به این وضعیت پی می برند که زندگی شان آنطور که می خواهند پیش نمی رود. آنها درمی یابند که می توانند کارهایی را که دوست دارند، انجام دهند و از زندگی تا حد ممکن لذت ببرند. شما هم می توانید اینگونه باشید. اکنون به هفت اشتباهی که در زیر آمده توجه کنید.

هفت اشتباه که زندگی شما را به جهنم تبدیل می کند!
 
1- افکار و عقاید

زندگی تان تحت کنترل افکار شماست. افکاری که شما به آنها قدرت و اختیار می دهید، تعیین کننده چگونگی حال، احساس و نگرشتان به جهان است. در حقیقت، افکار چیزی نیستند جز تلقین هایی که می آیند و می روند. با این وجود، هنگامی که ما دچار فکری وحشتناک می شویم، آن فکر را باور کرده و شروع می کنیم به تجزیه و تحلیل کردن تا از وقوع فاجعه جلوگیری کنیم، درحالی که راهی برای پیشگیری وجود ندارد.

اگر با افکار خود، بدون درگیر شدن با آنها روبرو شوید، در این صورت، افکار می گذرند و از شما دور می شوند. اکثر دلواپسی ها، نگرانی ها و شک و تردیدها از شما ناشی می شوند. این شما هستید که باعث به وجود آمدن آنها می شوید، در واقع آنها وجود ندارند.

2- کنترل کردن دیگران


شما نمی توانیددیگران را تغییر دهید، آنها زندگی خاص خود را دارند. اگر سعی دارید فردی را کنترل کنید یا تغییر دهید، در این صورت، انرژی خود را هدر خواهید داد. کمک به افراد، با تغییر دادن آنها حاصل نمی شود، بلکه با تغییر خودمان ممکن می شود.

زمانی که از تغییر دادن دیگران دست می کشید، می توانیدشروع به تغییر دادن زندگی خود کرده و به سوی آنچه برایتان اهمیت دارد حرکت کنید.

هفت اشتباه که زندگی شما را به جهنم تبدیل می کند!
 
3- خیال ها و رویاها

شما می توانید آنچه را که دوست دارید، انجام دهید. حتما شما هم رویاها و آرزوهایی در سر دارید که تنها خودتان با سعی و کوشش می توانید به آنها دست یابید. هر عذر و بهانه ای را دور بیندازید. از امروز شروع کنید. از خود بپرسید: «در حال حاضر چه کاری می توانم انجام دهم که باعث خشنودی و رضایت قلبی ام شود؟»


 
4- عدم احساس مسوولیت

باید احساس مسوولیت کنید.هیچ کس در هیچ موردی نسبت به شما بدهکار نیست. اگر زندگی شما آنطور که خواهان آن هستید، نیست، در این صورت، باید به تنهایی نیروی لازم برای تغییر آن را فراهم آورید. ممکن است شرایط و موقعیتی در زندگی شما وجود داشته که قابل تغییر نباشد، اما همیشه چیزی برای تغییر دادن وجود دارد. تا زمانی که هیچ مسوولیتی درخصوص زندگی خود برعهده نگیرید، چیزی اتفاق نخواهد افتاد. می توانید آه و ناله و شکایت کنید، اما چیزی تغییر نمی کند.

هفت اشتباه که زندگی شما را به جهنم تبدیل می کند!
 

5- عدم تمرکز


آیا می دانید چه می خواهید؟ اغلب افراد نمی دانند، اما شما باید چند هدف داشته باشید. این اهداف می توانند هر چیزی باشند اما باید شما را به جلو سوق دهد. البته فقط داشتن تمرکز کافی نیست، باید اقدام کرد.

6- نداشتن فعالیت


اگر دست به عمل نزنید، نمی توانیدمسائل را حل کنید. فقط با فعالیت های فکری و ذهنی نمی توانیدبه زندگی ایده آل و مطلوب خود دست یابید، باید عمل کنید.

7- عدم توجه به ندای درونی


به توصیه های دیگران که از علایق شما شناختی ندارند توجه نکنید. خودتان باید برای آنچه که می خواهید انجام دهید، تصمیم بگیرید. به ندای درونی خود، گوش دهید. بعد از این، کجا می خواهید بروید؟ چه کاری می خواهید انجام دهید؟

زمان آن رسیده است که از فریب دادن خود دست برداریم و اقدام کنیم.
[ 20 / 2 / 1392برچسب:, ] [ ] [ .:*:. فرشاد مرادی .:*:. ]
درباره وبلاگ

مقدر شده است تا ما تاریخ را تغییر دهیم و در هزاره جدید،توزیع کنندگان را به مسیری هدایت کنیم که جویای سبک زندگی بهتری هستند.ما از سهیم شدن این صنعت خارق العاده بازاریابی شبکه ای(فروش مستقیم چند سطحی) با شما افتخار می کنیم. mail:feelgood1389@yahoo.com IDYahoo:feelgood1389 تماس با ما:09120736847 09117178341
موضوعات وب
دسته بندی محصولات وب