آخرين مطالب
لینک دوستان

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان دمنوش لاغری نیوشا و آدرس farshadmlm.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

پيوندهای روزانه

                                          گفتگو با زوج موفق نیوشا نیک

مارک یارنل - یکی از موفق ترین نتورکرها و همچنین نویسنده کتاب های معروفی چون "تنها راز موفقیت دوام آوردن"، "بهترین سال شما در بازاریابی شبکه ای" و ... - پیشنهاد می کند وقتی کار بازاریابی شبکه ای را شروع می کنید، به جای اینکه درباره آن با همسر خود صحبت کنید، سعی کنید همانگونه که فرصت بی نظیر این تجارت به شما معرفی شد، به وی نیز همانگونه معرفی شود. این کار باعث می شود دقیقاً منظور شما را درک کند و احتمال اینکه با شما همراه شود به مراتب افزایش می یابد.

آمار نشان می دهد درصد موفقیت زوج ها در بازاریابی شبکه ای بسیار بیشتر از سایرین است. همسر شما، صادقانه به موفقیت شما اهمیت می دهد و وقتی دلسرد می شوید، از شما حمایت خواهد کرد. علاوه بر آن، کار کردن زوجین با همديگر، به آن ها اين امکان را می دهد که ويژگی های شخصيتی همديگر را تکمیل کنند و نقائص هم را بپوشانند.

نکته قابل توجه اين است که شناخت خصوصيات و ويژگی های زوج های همکار از یکديگر، در زندگی شخصی آنها نیز تأثیرگذار خواهد بود و به موفقیت آنها در زندگی خانوادگی کمک بسیار زیادی می کند.

 نمونه بارز این موضوع، آقای میثم صمدی نجات و همسر ایشان خانم مریم فرح زاد هستند: زوج موفق نیوشانیک. می خواهیم شرح موفقیت این زوج را از زبان ایشان بشنویم:

                                                   

 

1. پیشنهاد اولیه کار در شرکت بازاریابی شبکه ای از طرف چه کسی بود؟ شما مخالفتی داشتید یا خیر؟ چرا؟

میثم: با عرض سلام خدمت شما و همه نیوشایی های عزیز. من، میثم صمدی، سی ساله و نظامی هستم. البته یک شرکت ساختمانی هم دارم، که کارهای کناف را ارائه می دهیم.

نتورک نیوشا از طرف دوست و آپلاینم، امید هونجانی، به من پیشنهاد شد. زمانی که مرا دعوت کرد، تصور کردم که می خواهد من را در یک شرکت مواد غذایی که به تازگی راه انداخته اند استخدام کند. برای همین رأس ساعت سر جلسه حاضر شدم. ولی بعد از اتمام پرزنت، گفتم که باید کار را بررسی کنم. علاوه بر مشاهده سایت شرکت و اصناف، حضوراً به وزارت صنعت، معدن و تجارت، واحد اصناف اصفهان رفتم که مطالب ارائه شده در سایت اصناف را تأیید کردند. در نهایت خودم ثبت نام و خرید را در منزل انجام دادم و به جلسات آموزشی رفتم. بعد از آموزش اولیه، همسرم را به عنوان اولین نفر پرزنت کردم.

مریم: من هم به شما و همه بچه های نیوشا سلام عرض می کنم. مریم فرح زاد هستم و به کار تدریس مشغولم. زمانی که میثم کار را برای من توضیح داد، چندان متوجه ماجرا نشدم. در یک جلسه fun و پس از آشنایی با بچه ها و توضیحات تکمیلی آپلاین های عزیز، کار را درک کردم و کار برایم جذاب و دوست داشتنی شد.... متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
[ 20 / 2 / 1392برچسب:, ] [ ] [ .:*:. فرشاد مرادی .:*:. ]

          گفتگو با پویا بنی اسدی برترین فروشنده شخصی در نیوشا نیک

نزدیک به 16 میلیون تومان فروش شخصی طی 6 ماه فعالیت، جایی برای تردید نمی گذارد تا پویا بنی اسدی را به عنوان برترین فروشنده شخصی نیوشانیک در سال 91 بشناسیم. عملکرد او دقیقاً مطابق با سیاست های شرکت مبنی بر "رشد فروش شخصی اعضاء" است .

این رکورد دار فروش شخصی شرکت، از کرمان می آید و در این راه نباید زحمات و تلاش های لیدر دوست داشتنی شرکت در کرمان، محمد حسنی کبوترخانی، را نادیده گرفت. پس از نمایش تنها بخشی از فروش وی در بخش اخبار سایت، تماس ها و تقاضاهای زیادی داشتیم مبنی بر اینکه مصاحبه ای با پویا بنی اسدی داشته باشیم و از او بخواهیم درباره راهکارها و انگیزه هایش حرف بزند.

آنچه اهمیت تلاش های پویا بنی اسدی را بیش از پیش نمایان می کند، رشد ماهیانه عجیب و غریب مبلغ کل فروش اوست و آنچه در این گفتگو بیشتر جلب توجه می کند، دیدگاه خاص و متفاوت پویا بنی اسدی است: "من در بهترین نقطه نتوورک مارکتینگ دنیا قرار دارم!! "

نگاهی به جدول زیر و خواندن حرف های این مرد بزرگ خالی از لطف نیست!

 

ماه

مبلغ فروش

مهر ماه

4.212.380

آبان ماه

4.175.920

آذر ماه

15.549.130

دی ماه

25.333.780

بهمن ماه

32.837.840

اسفند ماه

78.635.050

جمع کل

160.744.100

 1. سلام. دوست داریم از زبان خودتان پویا بنی اسدی را بیشتر بشناسیم!

سلام. پویا بنی اسدی هستم  اهل کرمان. من معلم موسیقی هستم و گروه 40 نفره ای دارم که همه کوچولوهای 6 و 7 ساله من هستند! نمی دانم چند سال دارم فقط می دانم 21 سال ندارم! نام پدرم مهرداد و نام پدر پولدارم کوروش صفی زاده است!

 2. در تهران بحث نحوه فروش شما میان بازاریابان داغ است. عده ای معتقدند چگونه می شود شخصی بتواند ماهیانه 8 - 9 میلیون تومان فروش شخصی داشته باشد!؟ و عده ای هم شما را کاملاً تحسین می کنند. جوابتان برای آنها چیست؟

بله . من بازاریاب های زیادی را دیده ام که در همین کرمان به راحتی ماهیانه 30-40 میلیون تومان و بیشتر کالا فروخته اند. من فکر می کنم به قول داداشم رضا علیدادی تنها راه انجام هر کاری، انجام آن کار است! یعنی هرکس می خواهد کالا بفروشد فقط برود و سفارش بگیرد! و جواب من در برابر تحسین سایر دوستان هم این است که: "ما کوچیک همه بچه های گل نیوشا هستیم!"

 3. روند فروش شخصی شما از ماه های نخست ورود شما به شرکت تا به امروز، همواره رو به رشد بوده است. این اتفاق ساده نیست. از این موضوع و راهکارهایتان برای ما بگویید.   

                                   

من معلم ساده موسیقی هستم. تا قبل از نیوشا هیچوقت فکر بازاریابی را هم نمی کردم یا بهتر بگویم از فروشندگی خوشم نمی آمد؛ ولی الان فکر می کنم بازاریابی یا بهتر بگویم اطلاعات دادن درباره هر محصولی خیلی هم جذاب است. اما راهکار اصلی من!! کاری که من کردم این بود که بازارهای بیشتر و همچنین تکنیک های بیشتری برای فروختن محصولات به ذهنم رسید.

از خانواده های نزدیک شروع کردم و بعد سراغ کافی شاپ ها، رستوران، ادارات و ... رفتم. بعد بیشتر که فکر کردم دیدم هر کس که چشم و دهان و دست و پا دارد، مشتری من است!!

برای موفقیت در این تجارت، باید ایده های نو و در عین حال ساده داشته باشیم. مگر چقدر مشکل است که بفهمیم "در ادارات همه افراد چای می خورند پس باید بروم و بهشان چای بفروشم! "یا "آدم ها شکم دارند و هر روز می خورند و می آشامند پس مشتری من هستند! " ؟!

من هم می توانم بگویم که بازار فلان کالا، فلان جاست. من نکته اصلی را می گویم و آن این است که: "اگر می خواهی سفارش بگیری باید بروی و واقعاً سفارش بگیری!! "

 4. مسئولین شرکت معتقدند رمز موفقیت در بازاریابی شبکه ای "فروش شخصی" و از آن مهم تر "تکرار فروش شخصی" است. نظر شما چیست؟ موافقید یا مخالف؟

من فکر می کنم اصل مهم در بازاریابی شبکه ای همانندسازی نگرش هاست. اگر من به دنبال فروش شخصی بالا باشم و همچنین بدانم که بازاریابی شبکه ای تجارتیست با قدرت تکثیر فوق العاده، و یک مجموعه قوی و منسجم هم داشته باشم، این نگرش در مجموعه ام همانندسازی خواهد شد.

ولی اگر کسی به فروش شخصی اهمیت ندهد و بگوید من در خانه می نشینم و مجموعه ام فروش انجام می دهد و من پول در می آورم این نگرش همانندسازی خواهد شد و ...!

 5. آیا قبل از ورود به نیوشانیک تصور یا تجربه خاصی از این تجارت مدرن داشتید؟

خیر. حتی اسم بازاریابی شبکه ای را هم نشنیده بودم. این کار به من ساعت 8 بعدازظهر توسط آپلاین عزیزم آقای صفی زاده معرفی شد و تا کارت ملی را آوردم و ثبت نام کردم ساعت 2 بامداد شده بود و از آن لحظه به بعد زندگی زیبای من، زیباتر و پرهیجان تر شد! من تجربه ای در بازاریابی شبکه ای و فروشندگی نداشتم ولی الان فکر می کنم با کلنگ هم نتوان من را از این تجارت بیرون کشید!

 6. چرا نیوشانیک؟

به نظرم هر لحظه ای که تجارت بازاریابی شبکه ای به من پیشنهاد می شد من بدون معطلی به آن می پیوستم. چون این تجارت جذاب و مدرن، دقیقاً در راستای همان چیزیست که من از زندگی می خواهم و بسیار خوشحالم که من برای پیوستن به نیوشانیک مشاوره شدم چون به نظرم از هر نظر بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای در ایران است و به امید خدا جزء بهترین های دنیا نیز خواهد شد.

 7. آیا توقعاتی که از نیوشانیک داشته اید، طی این مدت برآورده شده است؟

بله. من به نوبه خودم کاملاً راضی هستم و اطمینان دارم که الان در بهترین نقطه نتورک مارکتینگ دنیا قرار دارم! از مدیر شعبه کرمان جناب آقای رنجبر و خانم اسماعیلی - منشی دفتر - هم به خاطر زحماتشان تشکر می کنم.

 8. رابطه شما با معرفان و همچنین اعضای زیرمجموعه تان چگونه است؟ نقش آنها را تا چه حد موثر می بینید؟

حالا رسیدیم سر اصل مطلب! ببینید، من بهترین تیم دنیا را دارم! بهترین و گل ترین بچه های دنیا عضو تیم من هستند؛ "کامبیز دولت آبادی، نیما بنی اسدی، شهناز محکمی، فرحناز دولت آبادی، رضا محمودی، امیر طاها فیضی، پریسا بنی اسدی، زیبا پورباشوزاده، ارسلان سالاری، امین بهره مند، مجتبی دهقان"

یا شاید اینطوری بگویم بهتر است: کلاً در تیم من چیزی به نام بچه های موازی وجود ندارد! یک خانواده ایم از بهترین و قوی ترین بچه های دنیا! در رابطه با آپلاین ها هم همینگونه است؛ آقای صفی زاده و آقای حسنی! از این بهتر نمی شود! همچنین باید از آقای دکتر نوید و آقای حبیب اللهی هم یاد کنم. اینجوری بگویم که همیشه با خود می گویم: "من قوی ترین حامیان رو دارم. 4 تا آپلاین که از همه نظر بی نظیر هستند. "

کلاً دیدگاهم اینگونه است. در این دیدگاه، همیشه بهترین ها متعلق به من است و در بهترین نقطه نتورک مارکتینگ دنیا قرار دارم!!!

همچنین باید بگویم که: "من در مهرگان سال هزار و سیصد و نود و دو، در رده راهبر خواهم بود. "

 9. با پلن جدید شرکت تا چه حدی آشنایی دارید؟ نظرتان چیست؟

فکر می کنم به طور کامل متوجه آن شده باشم. فوق العاده است. به نظرم در شرایط فعلی این یک پلن کاملاً حرفه ای ست.

10. آیا اختصاص بخشی از پاداش های نیوشانیک به برترین های جدول فروش شخصی، می تواند در حمایت از آنها موثر باشد؟

بله! این پاداش ها در راستای دستیابی به اهداف بزرگ طراحی شده اند ولی نباید شبکه سازی و توسعه مجموعه از سوی دوستان فراموش شود. به نظرم اگر پاداش های مناسبی هم به عنوان پاداش مجموعه سازی در نظر گرفته شود دیگر فوق العاده می شود.

همچنین از اینکه شرکت تا این اندازه به فکر همکارانش است، واقعاً خوشحالم! چون "من در بهترین نقطه نتورک مارکتینگ دنیا قرار دارم!!!! "

11. در انتها، ضمن تبریک سال نو به شما و خانواده عزیزتان، دوست داریم از اهداف تان در سال جدید بشنویم.

متشکرم. من هم به خانواده بزرگ نیوشا سال نو را تبریک می گویم.

تا 6 ماه پیش تنها هدف زندگی من، موسیقی بود. ولی اکنون می خواهم موسیقی زندگی ام را با ریتم بازاریابی شبکه ای بنوازم.

من امید دارم که تمام انسان هایی که زندگیشان در وضعیت کسل کننده قرار دارد، روزی با درک نتورک مارکتینگ، رنگ و بویی تازه به زندگیشان بخشیده و زندگی تازه ای را شروع کنند. 

 

نتورک مارکتینگ یا همان بازاریابی شبکه ای :

دریچه ای است رو به آرزوهای زیبای انسان ها. این تجارت، سرزمین فوق العاده ای است که من و هر کس دیگری می تواند آن را همانطور که خودش دوست دارد بسازد. 

 

[ 26 / 12 / 1391برچسب:دمنوش لاغری,دمنوش گیاهی,دمنوش لاغری نیوشا,, ] [ ] [ .:*:. فرشاد مرادی .:*:. ]

 

                       با برترین های نیوشا نیک آشنا شوید!

    . . . . پس تصمیم گرفتیم خسته نباشیدهایمان را خرج کسانی که فقط حرف می زنند و باز حرف می زنند و حرف می زنند نکنیم! بهتر است "خسته نباشید!" را تقدیم مهرداد شکاری وعلی قزوینیان کنیم که علی رغم تحصیل و دغدغه های مرتبط با آن هر روز قوی تر و پر امیدتر از روزهای گذشته عمل کرده اند.

امکانات نیوشانیک را از بهانه گیرانی که سالیان سال است تنها هنرشان جابه جا شدن از این سیستم به آن سیستم و از آن شرکت به این شرکت و توجیه ناکامی ها و سوزاندن فرصت ها و ندانم کاری و پافشاری بر راه و روش های غلط گذشته است، بگیریم و به امین ربیعی ها و ساناز امینیان ها و حمیدرضا عظیمی ها بدهیم که تحت نظر مسعود مجیدی مومن آبادی ها شهرستان رفسنجان را به یکی از بهترین شهرهای نیوشانیک تبدیل کرده اند.

افتخار ما در نیشابور داشتن حسین غلامی است که به عنوان فردی فرهیخته و دانشگاهی نیوشانیک را انتخاب کرده است و از همان روزهای اول حاشیه ها را کنار نهاد و به جای حرف زدن عمل کرد. چه کسی باور می کرد که طبس در میان آن همه شهر و کلانشهر، بیست و پنجمین شهر ما از لحاظ فروش باشد و این مهم با دلسوزی ها و پیگیری های مرد عزیزی به نام مهدی قلی زاده میسر شد؛ پس در تحسین او شک نکنیم و به جای گشتن گرد جهان، یار را در خانه پیدا کنیم.

زنجان، امروز به لطف حامد ایده لوئی و امیرحسین خلفی و محمد عینی و تلاش و پشتکار ایشان به یکی از پایگاه های مستحکم نیوشانیک تبدیل شده است و از همین تریبون دست آن ها را به گرمی می فشاریم.

در خوزستان احسان بلدی فعالیت می کند که ظرف مدت 2 ماه از ورودش به سازمان بیش از همه افراد استان، فروش شخصی محصول داشته است و در کنار آن مجموعه ای ساخته است که روزبه روز فروش شان بیشتر و بیشتر می شود.

حبیب الله صادقی بازاریاب برگزیده ما در شهر مشهد است و برایش آرزوی توفیق روزافزون داریم.

از داشتن دوستانی مانند عباس جوانی و سایر اعضاء محترم خانواده ایشان به خود می بالیم که بازاریابی شبکه ای را در استان اصفهان به زیباترین شکل آن بومی و ایرانی نموده اند. چه کسی لایق تر از محسن فانیان برای حمایت؟ فردی کوشا و پرانگیزه که هم در فروش شخصی موفق بوده است هم در هدایت اعضاء زیرمجموعه اش. به راستی زحمات وی از هر جنبه قابل تقدیر است پس هم صدا به او دست مریزاد جانانه ای می گوییم.

رضا نقی پور را از بیرجند با رکوردی جابه جا ناشدنی داریم؛ اولین ثبت نامی نیوشانیک که امروز در جایگاه دوم فروش شخصی شرکت ایستاده است. آیا این نشانه ای جز عزم راسخ و هدفمندی به عنوان لازمه اصلی تجارت ماست؟!

نیوشانیک سمنان به واسطه تلاش ها و سیاست های فرشاد و کامبیز مرادی امروز آسمانی کاملاً آفتابی را تجربه می کند و از این ماه، کمتر روزی ست که نیوشانیک سفارشی از کامبیز مرادی نداشته باشد.

برای ما بازاریابی شبکه ای همان تجارتی ست که سالار هراتی و رضا یار احمدی و امیرنوژن هدایتی و حامد معصومی در نیوشانیک تهران انجام می دهند و نه تنها در این پایگاه بلکه در همه ابعاد ممکن از آن ها حمایت خواهیم کرد و با آغوش باز پذیرای وجود گرم شان در همه دفاتر نیوشانیک خواهیم بود.

وقتی حرف از شعبه کرمان به میان می آید باید پویا بنی اسدی و نیما بنی اسدی و کامبیز دولت آبادی را تحسین کرد که از روزهای نخست پیشتاز عرصه فروش بوده اند و نیوشانیک خدمت رسانی به این عزیزان را افتخار خود می داند و به صراحت آرزو می کنیم بستری باشیم برای رسیدن این مردان بزرگ به آرزوها و اهداف بلندشان ...

در اصفهان محسن صادق زاده را داریم که مصمم و بی حاشیه 5 ماه با نیوشانیک بوده است و هر ماه فروش شخصی اش بیش از ماه قبل بوده است، محمدرضا تائبی پور وبابک آقاعلیان به راستی در اصفهان گل کاشته اند و ما هر آنچه از دست مان بیاید برای رشد و توسعه و پیشرفت ایشان دریغ نخواهیم کرد.

خوشحالیم به داشتن بانوانی توانمند و مصمم همچون فاطمه ظهیری و نعیمه پورذوالفقار ... مفتخریم به حضور نوشین رئیسی در سازمان مان، به عنوان بانوی برتر نیوشانیک در اصفهان.

یزد ما به لطف پایمردی و دلسوزی حسین حداد مرد خسته ناپذیر مجموعه نیوشا از 8 سال قبل تا به امروز، به سومین استان نیوشانیک از لحاظ فروش تبدیل شده است و روح الله خبیری و مهدی دهقان چناری و علی حاجی حسینی از استان یزد بی سر و صدا نفرات اول و سوم و پنجم فروش کل کشور نیوشانیک هستند و با زیرکی و هوشمندی به جای خرید شبکه ای به بازاریابی شبکه ای مشغولند.

 

از دکتر نصرالله حسینی نوید و مهندس علی محمدحسن باید گفت که علی رغم موقعیت شان در چارت جایگاهی، هیچگاه اصل جدایی ناپذیر بازاریابی شبکه ای یعنی فروش شخصی را فراموش نکردند و باعث شد امروز با افتخار اعلام کنیم.....  متن کامل در ادامه مطلب..

نفرات برتر بر اساس معیار فروش شخصی ( لیست کامل در ادامه مطلب)

ردیف

نام

شهر

فروش (ريال)

1

روح الله خبیری

یزد

60.401.209

2

رضا نقی پور

بیرجند

54.150.264

3

مهدی دهقان چناری

یزد

51.048.017

4

حسین غلامی

نیشابور

50.629.908

5

علی حاجی حسینی

یزد

47.258.318

6

کامبیز مرادی

سمنان

37.725.001

7

سید نصرالله حسینی نوید

تهران

33.022.966

8

پویا بنی اسدی

کرمان

31.379.392

9

علی محمدحسن

تهران

22.505.852

 


ادامه مطلب
[ 14 / 10 / 1391برچسب:برترینهای نیوشانیک, ] [ ] [ .:*:. فرشاد مرادی .:*:. ]
درباره وبلاگ

مقدر شده است تا ما تاریخ را تغییر دهیم و در هزاره جدید،توزیع کنندگان را به مسیری هدایت کنیم که جویای سبک زندگی بهتری هستند.ما از سهیم شدن این صنعت خارق العاده بازاریابی شبکه ای(فروش مستقیم چند سطحی) با شما افتخار می کنیم. mail:feelgood1389@yahoo.com IDYahoo:feelgood1389 تماس با ما:09120736847 09117178341
موضوعات وب
دسته بندی محصولات وب