آخرين مطالب
لینک دوستان

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان دمنوش لاغری نیوشا و آدرس farshadmlm.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

پيوندهای روزانه

 نظر رابرت کیوساکی در مورد بازاریابی شبکه ای:

                بازاریابی شبکه ای یک دارایی است نه یک شغل...!!!

   معمولاً از من می پرسند که " چرا افراد بسیار اندکی به قلۀ بازاريابي شبكه اي می رسند؟" حقیقت این است که، راه قلۀ بازاريابي شبكه اي برای هر کسی باز است – برعکسِ سیستمهای تجاری سنتی، که فقط به یک نفر اجازه می دهند که به قلۀ شرکت برسد. دلیلِ اینکه  خیلی از افراد به آن بالا نمی رسند خیلی ساده است، چون آنها خیلی زود quit می کنند. چرا افراد قبل از رسیدن به آن بالا quit  می کنند؟

 

     اکثر افراد فقط بخاطر کسب درآمد وارد سیستم می شوند. اگر این افراد در چند ماه یا چند سال اول به پولی نرسند ناامید می شوند و quit می کنند ( و سپس اغلب در مورد این صنعت، حرفهای زننده وتوهین آمیز می زنند! ). تعدادی هم quit می کنند و سراغ یک کمپانی با طرح درآمدزایی بهتر میروند. اما کسب یک مقدار درآمد سریع، نمی تواند دلیل وارد شدن به یک یبزینس باشد.

 

دو دلیل ضروری برای وارد شدن به یک بیزینس بازاريابي شبكه اي

     دلیل شماره یک، "  کمک کردن به خودتان " است.  دلیل شماره دو " کمک کردن به دیگران " است. اگر فقط بخاطر یکی از این دلایل وارد شوید، آنگاه این سیستم برایتان جواب نخواهد داد.

     معنای دلیل شماره یک این است که شما وارد این بیزینس می شوید تا در درجه اول، ربعِ خود را تغییر دهید.( به شكل بالا مراجعه كنيد. ) يعني تغییر از ربع E ( کارمند Employee ) یا S ( خویش فرما Self-employed ) به ربع B ( صاحب بیزنسBusiness owner ) یا I ( سرمایه دار Investor ).

     این تغییر معمولاً برای اکثر افراد، بسیار مشکل است-بخاطر پول. فردی که واقعا به ربع E یا S تعلق دارد کار نمی کند مگر فقط برای پول.

این همان دلیلی است که اکثر افراد در سیستم بازاريابي شبكه اي به آن بالا نمی رسند: آنها بیشتر دنبال پول هستند تا اینکه به دنبال تغییر ربع خودشان باشند. . .  بقیه در ادامه مطلب


ادامه مطلب
[ 12 / 7 / 1391برچسب:رابرت کیوساکی, ] [ ] [ .:*:. فرشاد مرادی .:*:. ]

 مصاحبه با رابرت کیوساکی در مورد نتورک مارکتینگ:

    

رابرت این نقل قول به شما نسبت داده شده : 
اگر من مجبور بودم که همه چیز را دوباره انجام دهم (به عقب برگردم) بجای آنکه بیزینسی به سبک قدیمی را بسازم ، بیشتر ترجیح می دهم ساختن تجارتبازاریابی شبکه ای را شروع کنم. 
آیا شما واقعاً این مطلب را عنوان کردید؟
من چیزی شبیه به این را گفته ام . بله !

آیا این درست است ؟ 
بله وقتی نگاه می کنم به مسائلی که مجبور شدم از آنها عبور کنم ،البته آنگونه که من شروع کردم .من هنور تأسیس شرکتها را دوست دارم ، اما این کار سخت تر بود .

وقتی سالها پیش من و شما، اولین بار باهم صحبت کردیم ، شما اینقدر روی بازاریابی شبکه ای مصر نبودید ،چه چیز باعث شد که فکر شما تغییر کنه ؟ 
اجازه بدهید توضیح بدهم .وقتی که به عنوان یک تازه کار ،کارم رو شروع کردم ،من مجبور بودم که نحوه فروختن را یاد بگیرم. من با شرکت زیراکس در سال 1974 شروع کردم . 
امروز وقتی مردم از من می پرسندکه" شما چطور یه بیزینس رو شروع کردید؟" من همیشه به آنها استارت با یک کمپانی نتورک مارکتینگ رو می گویم .نه فقط به دلیل خودکمپانی نتورک مارکتینگ بلکه به دلیل آموزشهایی که شما از یک کمپانی نتورک مارکتینگ دریافت می کنید .

دلیل این حرف من این است که آن چیزی که مردم را پولدار می کند ،پول نیست .بلکه آنچه که مردم را پولدار می کند مهارت ها هستند . و مهارت شماره یک برای آغاز به کار،توانایی فروختن است.

این دلیل من است که نتورک مارکتینگ را توصیه می کنم...

                                      

 

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
[ 1 / 5 / 1391برچسب:بزرگان بازاریابی شبکه ای دنیا,رابرت کیوساکی, ] [ ] [ .:*:. فرشاد مرادی .:*:. ]
درباره وبلاگ

مقدر شده است تا ما تاریخ را تغییر دهیم و در هزاره جدید،توزیع کنندگان را به مسیری هدایت کنیم که جویای سبک زندگی بهتری هستند.ما از سهیم شدن این صنعت خارق العاده بازاریابی شبکه ای(فروش مستقیم چند سطحی) با شما افتخار می کنیم. mail:feelgood1389@yahoo.com IDYahoo:feelgood1389 تماس با ما:09120736847 09117178341
موضوعات وب
دسته بندی محصولات وب